#86 Džez a Hrúza & #87 Žabí rauš

  • 13.06.2021
  • 19:00 – 20:00
  • Kabinet pomalosti, Nová Cvernovka, Račianska 78, 83102 Bratislava
  • LIVE

Konečne sa to deje! Presúvame sa z online priestoru opäť medzi 4 steny a ty môžeš byť pri tom! Opatrenia obmedzujú našu kapacitu, tak si rýchlo chyť miesto cez link v popise!
Džez a Hrúza je hudobné teleso hrajúce autorské skladby dvoch bratov. Pri tvorbe vychádzajú z ich životných skúseností inšpirovaných popkultúrou a vlastnou fantáziou. Žánrovo vychádzajú z rockovej paradigmy, ktorú miestami obohacujú vlastným rytmickým výrazom, či voľne improvizovanými časťami.
Žabí Rauš je štvorčlenná kapela, ktorá pôsobí v Bratislave od roku 2016. Ich hudba nesie poriadnu dávku rocku zmiešaného so žánrami ako pop, hip-hop, punk alebo reggae a v chytľavých piesňach oslavujú slobodu a nikdy nekončiaci párty život. Za krátke fungovanie stihli nahrať EP Do lesov, album Nemáme nič, čo nemáme a vydať niekoľko singlov v podobe videoklipov. Ich prvý singel Do lesov sa teší rotácií v slovenských rádiách a kapela bola objavom slovenskej rockovej scény na rádiu Anténa rock.
FBIGTVORBA
Vstupné: dobrovoľné, potrebné zakúpiť si aj nulové vstupné na GoOut
Tešíme sa na vás! ?
Hlavným partnerom je a z verejných zdrojov projekt podporil Fond na podporu umenia.
Finančne nás podporil Sociálny a kultúrny fond SOZASOZA.
Za podporu ďakujeme aj partnerom WebSupport, Nová Cvernovka a Kabinet pomalosti, ktorí nám poskytujú zázemie na konanie našich sessions.