#34 SAYS (SK)

  • 23.07.2018
  • 19:00 – 19:30
  • Eleven Books & Coffee, Bratislava

Štvorica hudobníkov v kapele SAYS vo svojich skladbách spája prvky rôznych hudobných žánrov vrátane indie, dream-popu či temnejšej elektroniky. Ak máte radi melancholickú atmosféru elektronických nahrávok a zároveň je vám blízka gitarová hudba, zaručene si prídete na svoje. Členovia kapely pochádzajú z rozmanitých hudobných prostredí a vo svojej tvorbe tak spájajú rozličné svety. Kapela vznikla koncom roka 2014 ako projekt speváka Dominika a gitaristu Lukáša, neskôr sa k nim pridali basgitarista Roman a bubeník Tomáš. S novým koncertným programom sa SAYS predstavia s bubeníkom Lukášom, ktorý je novou posilou kapely.

Kapela má na na konte EP Violation Of a čerstvý debutový album Recollection z ktorého kapela zverejnila už dva single Peak a Here We Built, taktiež skladbu Boundaries, ktorú si môžete vypočuť v jej live verzii z ranného vysielania Rádia_FM.

SAYS sa zatiaľ odprezentovali na viacerých festivaloch a koncertoch na Slovensku a v Čechách, vrátane festivalu Pohoda, United Islands of Prague alebo slovenského showcase-ového festivalu Sharpe a taktiež sa zúčastnili projektov Sofar Sounds alebo Balcony TV.

Vstupné dobrovoľné, kapacita obmedzená – rezervujte si miesto v správe.
Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.