FAQ

Kto sme?

In Between Books Sessions je hudobný projekt, pôsobiaci od roku 2017 v Bratislave.  Jeho cieľom je prezentovať talentovaných umelcov zo Slovenska i zahraničia, formou hudobných sessions.

Ako to funguje?

IBBS tím sleduje hudobnú scénu, so snahou nájsť zaujímavé hudobné projekty, ktorým dáva príležitosť vystúpiť v netradičnom a creatívnom prostredí. Sessions sa odohrávajú v intímnom priestore  Eleven Books & Coffee bookshop na Baštovej 9 zhruba raz za dva týždne. Kapacita publika býva zväčša obmedzená na 20 divákov.

Čo ponúkame?

Našim cieľom je zbúrať bariéru medzi účinkujúcimi a publikom a vytvoriť tak jedinečný hudobný zážitok v prostredí ľudí, ktorí majú radi hudbu všetkých žánrov.

Účinkujúcim poskytujeme kvalitný video záznam z ich session, aby ho následne mohli používať ako promo a booking materiál. Okrem toho prezentujeme ich účasť v našom projekte prostredníctvom sociálnych médii (Facebook, Instagram, Youtube.)

V neposlednom rade ponúkame nezabudnuteľný zážitok ako pre hudobníkov, tak pre obecenstvo.

Ako to robíme?

Na každé nahrávanie používame dve kamery – jednu statickú a jednu dynamickú. Okrem toho máme technické vybavenie pre zhotovenie audio záznamu – mikrofóny, stojany a káble. Po koncerte prechádza všetok materiál postprodukciou, čo znamená že ho striháme, upravujeme farby, pripravíme titulky a mix celej nahrávky.